Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elohir

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kicsit felfrissíteném ezt a topicot, mert nem kaptam eddig egyértelmű választ a kérdésemre a netet böngészve.

    Cégünknél szeretném legalizálni a teljes szoftver állományt így az Office-t is. Most vagyunk túl a gépek XP prof.-ra való átállásán és szeretnék Office-t is, de nem érzem szükségét a teljes 2007-es Office csomag megvásárlásának.

    Olvasgattam az MS Works 8-ról és szimpatikus lett, arra amire mi használjuk a szövegszerkeztést és táblázat kezelést szerintem jó lenne. Amit nem találtam meg egyértelműen, az az, hogy .doc és .xls formátumba tud-e a Works 8 menteni, s ha igen, azt a .doc-ot illetve .xls-t más cégek mondjuk Office 2007-es csomagja probléma nélkül kezeli-e.

    Például egy árajánlat legépelése MS Works 8-ban, elmentve ''arajanlat.doc'' formátumban majd e-mailben elküldve egy másik helyen Office-os Word-ben probléma nélkül megnyitható? És ugyanez Excel esetében? Természetesen vica-versa?

    Kérlek, segísetek megválaszolni ezt a kérdést, mert az MS.hu-n csak propaganda szöveget találtam...:)

    Üdv,
    Elohir

    Szerk: Mi a helyzet a .pps-el? Lehet nézni esetleg szerkezteni vagy az felejtős?

    [Szerkesztve]

    A processzorok füsttel működnek => ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább...

Új hozzászólás Aktív témák