Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #62745 üzenetére

    szerintem az, hogy beszélgetünk ezekről, normális és hasznos

    Nyilván az, persze! Ami kockázat van, hogy megfelelően megy-e át ez az egész és ez nem is tőled függ, mert akármennyire egyértelműen fogalmazol, mindig lesz aki nem úgy értelmezi és ugyanúgy jó szándékkal támadni fogja, amit írsz. Ez ilyen, sokszor egy adott pillanatban, élethelyzetben is képesek vagyunk teljesen másként reagálni dolgokra. Itt ugyan nagyon marginális szerepe van az emberek pszichés állapotának, de szerintem igen meghatározó az egész covid időszak minden egyes élethelyzetében. Gyakorlatilag a legmeghatározóbb kéne, hogy legyen. Ha rossz pszichés állapotban vagyunk, a legegyszerűbb rutinok sem működnek megfelelően, nem elvárható akkor, hogy egy ilyen tartósan kifordult hiszterizált környezetben normál pszichénk legyen. Engem eléggé zavar, hogy ezzel sehol nem foglalkoznak, pedig ezen dől el minden.

    az, hogy beszélünk a galambféreghajtóról, normális, hiszen... szólásszabadság, demokrácia, mittomén.

    Persze, de Te is tudod, hogy mire képesek az emberek, ha megoldásokat csillantasz meg előttük. :N

    (#62754) Parci

    de azért talán az öngyilkosságot hozni szemléltető példaként is túlzás aspirinileg, nem? ;]

    De! :K Viszont egy példa akkor jó, ha kicsit extreme és nem elvont! Nem azt mondjuk, hogy nem jó ötlet piszkálni forgó alkatrészek között, mert esetleg megsérülhetsz, hanem azt kell mondani, hogy ha odanyúlsz, leszakítja a kézfejedet, de lehet az egész karodat is. Melyik hatékonyabb figyelmeztetés? ;]

    (#62755) lacafaca

    van egy érdekes stílusod ez tény, mint mindegyikünknek, de alapjában véve szerintem ez a kis csipetcsapat úgy amblokk segítő szándékkal irogat ide

    Kétségtelen, de egy ütőképes csapatot lehetne innen valóban összehozni! :K Nekem komoly rutinom van különböző félőrültekkel durván célorientáltan és hatékonyan operatívkodni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák