Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz lacafaca #62710 üzenetére

    neked is csak ugyanazt tudom mondani, itt volt KRoli92 pár napja, teljesen elveszve, nekem olvasni is rohadt szar volt a helyzetét. :( (remélem, hogy jobban vagy, vagytok!!)

    mindegy, a topikokban mindentől függetlenül érdemes lehet rendet rakni, ha meg jön valaki segítségért így, én úgy sem bírom majd ki, hogy félrenézve kussoljak. ez van.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz lacafaca #62710 üzenetére

    azért a legtöbb emberben buzog a tettvány, hogy valami jó tegyen embertársaival

    Ez valóban igaz, én pár éve melóhelyen egy komának a régóta fájdalmasan rossz állapotban lévő ujjára javasoltam a hatékony megoldást, nem akarta. Te írogatod, hogy hagyma, savanyó káposzta meg hergenyelevél kivonat és vagy meggyógyulsz! ;)

    De amúgy ja, azért is emeltem ki, hogy a közforgalomban is megkapható szereket érdemes csak javasolni. Mert aztán itt már a külföldön beszerezhető papogány féreghajtót is olvastam, mint alternatív beszerzési lehetőséget valamelyik csodaszerre. Óvatosnak kell ám lenni, mert egy fórumnak keményen megvannak a keretei.

    Az orvos felelőssége? Gyakorlatilag a mai háziorvos az általa megtippelt betegségre felír egy megfelelő szert, amit az aktuális utaztató gyógyszergyár neki meghatároz. Nem a beteget kezeli, csak x tünetre ír fel gyógyszert és táppénzre veszi. Ha az ország 2000 pontján állítanának fel Med Terminalokat és a beteg 24/24-ben tudna itt a betegsége elmondása alapján diagnózist, receptet kapni, sokkal hatékonyabb segítség lenne, mint az illegalitásba vonult jelenlegi háziorvosi rendszer. Gyakorlatilag egy ilyen rendszer alig lenne bonyolultabb, mint a MÁV jegyrendszer automatája.

    Most is olvasom az ivermectin elemzését itt, kizárt, hogy páran nem kezdtek el már kutatni ezek után a szerek után. És tuti, hogy az első tünetek alapján páran be is kapkodják ezeket a szereket, ha sikerül szerezniük, vagy családtagot kezelnek vele. Hasznos ez így itt? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák