Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz andor80 #26986 üzenetére

    Megint ezzel a futás-vitamin kombóval jössz, amikor olyat ír valaki hogy tudatosabb életmód. Innentől kezdve teljesen értelmetlen folytatni a “beszélgetést”, mert vagy szándékosan nem akarod megérteni és csúsztatsz, leegyszerűsítve az egészet erre a kombóra vagy tényleg nem érted. Hirtelen nem tudom melyik szarabb.
    De ja, a csodálatos eü mutatók (nem korona, hanem úgy a nagy átlag) azért van mert szar az eü és a gének és nem mert kis millió alkesz, legkisebb mozgásra is képtelen dagadt fotel focista országa Magyarország.

    (#26995)ncc1707: én inkább azt mondanám, hogy segíthet, de nem feltétlen segítség. Ha nem is a mostani helyzetben, de nagy általánosságban hosszútávon tuti. Elég megnézni Svájcot, amikor hegyre felfelé tekerve mosolyogva elhúz mellettem a 70 feletti öreg vagy amikor túra közben szembe jönnek idősek. Vagy a mászótermekben/mászóhelyeken minden korosztály képviselteti magát. Nem véletlen mondták most járvány idején is, hogy mehetnek az emberek a szabadba mozogni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák