Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Atesz

    addikt

    válasz syberia #106334 üzenetére

    Legyen úgy. Mondjuk az összetevőkre, mellékhatásokra kíváncsi lennék a gyógyszer esetén, de talán maradnak a természetes kivonatok vonalán.
    Év végét írtak, addigra már csak-csak itthon is befejezik az iver tesztelését, talán valami jó is kisülhet.


    Cs1csó

    Az a baj, hogy amikor ez az egész elindult, és egyszerre léptek a kormányok, már rögtön az ugrott be, hogy ebből világoltás lesz. Lehet sok időt töltöttem az alternatív média vonalán, de zsigerből az jött, hogy a vakcinát - legalábbis amíg nem derül ki, hogy tényleg teljesen biztonságos - nem adatom be.
    Aztán jött a megerősítés - és ezen meg is lepődtem - amikor is kijelentették, hogy valójában ez egy gyógyszerkísérlet. Ami persze nem jelenti azt, hogy #mindmeghalunk, de nem is ébresztett nagyobb bizalmat.

    Mivel viszont nem vagyok biztos a másik oldalban sem, ezért nem is akartam senkit sem megtéríteni. Egy valós, értékelhető alternatíva összeállt a fejemben, mint védekezési lehetőség.

    Most még jól elvagyunk, de ha bedurvul a helyzet, és a lezárások végett tényleg kitör jövő évben egy hatalmas világválság, akkor lesz b+.

Új hozzászólás Aktív témák