Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz philoxenia #51574 üzenetére

    Itt a bajoroknal sem igazan ellenorzik vagy tartatjak be a karantent. Szarazfoldon kontroll nelkul jon be az ember es csak onszorgalombol kell bejelentkezni karantenba.

    Amikor 2 hete otthon voltam Mo-n, visszaerkezes utan en se jelentkeztem onkentesen. Az illetekes szerv weboldalan nincs megfelelo informacio, hogy mit es hogyan kell tenni. A mai vilagban szerintem az nagyon keves, hogy irj e-mailt. Egy olyan oldal letrehozasa, ami basic design-nal beker par adatot, szerintem nem tart sokbol, de ugye ha az allamigazgatas elmaradott, papiralapu, akkor egy ilyen helyzetbe belerokkan.

    Persze elmentem teszteltetni magam. Ott mar volt fejlodes julius/augusztushoz kepest. Elozetes idopontfoglalas online. Adatok megadasa online. A tesztelo ceg es allami adatbazis ossze volt kotve, tehat pozitiv erdmeny eseten automatikusan ertesitettek volna az illetekes szervet, ami majd tett volna valamit.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák