Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Asbee #49004 üzenetére

    persze, hogy friss példát hozok, mert az a friss! :((( (rohadtul nem írtam, hogy az egyetlen, az ellenkezőjét írtam)

    elhiszem, hogy értékesnek gondolod, amikor beesel és írsz egy kommentet nettó riposztolásból... és amit megírtál már te magad már százszor. de légy erős, nem lett volna fontos beírnod, és légy erős, kevesen gondolnák, hogy fontos volt, hogy beírd. azt gondolják esetleg többen, hogy fontos, hogy jogod legyen beírni. lesz is.

    és igen, mindenféle "oldalról" van erre példa, ezeket most nem soroltam fel, de épp az a cél, hogy az összefoglalóban ezek is benne legyenek. hogy szándékod legyen, hogy ne ugyanazt a kört fusd, mint már oly sokszor. ennyi a tervezett változás.

    ettől függetlenül azt csinálsz, amit akarsz, hazudhatsz is arról, hogy veled itt hogy elbántak, meg a szólásszabadság. semmi köze hozzám.

    .

    és akkor egy kis konkrét példa:

    "Rettegők gyülekezete lett, akik már ugranak, ha valami nem egyezik az ő véleményükkel."

    ezt a fals, övön aluli, hangulatkeltő, direkt provokáló valamit például törölném. ez egy ilyen joker, ami, ha nincs érv, bedobható, mint az elfogult moderátor, meg a kutyafüle.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák