Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Ezekiell #38016 üzenetére

    de csak az egyik veszélyeztet másokat aktívan.

    Ezen azért érdemes lenne elagyalogni, mennyire van így, de természetesen rövid távon igazad van ebben. Kérdés, hogyan jön ki a balance jobban, ha rövidtávra tervezünk vagy ha hosszú távra. Nem egyszerű kérdéskör ez. Gondold csak végig minden oldalról. Akár itt van a főváros hirtelen lezárása idióta módon, nem aktívan persze, de veszélyeztetett másokat? Egyszóval az idiótaság mindkét oldalon veszélyes, én a hosszú távú hatásokat látom károsabbnak.

    Az se mellékes, hogy az emberek az ép eszüket is próbálják óvni, szóval ezeket a YT-os covid értelmezéseket ugyanúgy célszerű kerülni, mint azt, hogy egész nap world covid interaktív monitorozásokat végezzünk. Ezek hatékony józanész-blokkolók és utóbbi kifejezetten pszichés bántalmakkal is járhat. Kizárt, hogy a normális napi élethez fontos, hogy azonnal lássuk, tegnap éppen mennyi új fertőzött és halott volt. Ugyanis semmi befolyással nincs ránk, azon kívül, hogy egyre jobban félünk. Mennünk kell élni a napi életünket, természetesen az észszerű szabályok betartásával. Teljesen normális és életszerű, ha valaki elfelejti magával vinni a maszkot vásárláshoz, én 5 alkalomból 2x felejtem el és úgy kell visszaballagnom az autóhoz, ahol már tucatnyi van, mert mindig viszek le, hogy legyen benne, elfelejtve, hogy mindig viszel le. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák