Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    Az, azért ugye megvan, hogy olyan embereken majmokon kéritek számon önkéntesen, belátásból a maszkviselést, ami sokaságból 15% qlázás után b..ik kezet mosni? :F
    Korábban nem hittem, de a korona alatt kibukott, hogy tényleg lehet ennyi mert többen hőbörögtek a kézmosás miatt, van, amelyik ideológiát is gyárt hozzá: erősíti az immunrendszert. Kösz, az enyémet ne erősítse a fekaflórájával. :(( Ha kipusztul a covid én már, akkor is hanyagolom majd a pacsizást:
    mi van, nem fogsz kezet, buzi vagy, ja, úgyhogy ne gyere közel, mert meg leszel b..va. ;]
    Van olyan figura, ami kullantás után ki sem törli (végül is jogos, akkor minek mosson kezet, hisz tiszta :DDD ), onnan tudni, hogy a kolléga gittelt már aznap, hogy 5m körzetben nem lehet megmaradni a mennyei illatok miatt... persze, ezt a covidosok nem érzik. :U
    Én az orvosi, meg minden maszkot kimosok (mert hátha egy olyan fogdosta, aki xarás után esetleg nem szokott...) a betétes/szelepes kivételével, de nem tolom túl, colorban ázik, öblítés, aztán szárad.
    Nem megy szét benne a gumi és, ha ettől megmarad benne a virnyák, akkor már mindegy. :O
    Jut eszembe! Ráadásul a maszk, azért is hasznos, ha a retyón nincs papír, maszkkal kitörlöd (kezet mosol), visszaveszed (kézmosás hatását annulálod), tartják a távolságot: univerzális. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák