Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    Én a jó pontomat az AQUA-nak adnám (Dohány utca)! Eddig a kiszolgálással is elégedett vagyok (mondjuk ez annyira korlátozódik, hogy ''Ezt, meg ezt kérem'', nem kellenek tanácsok, mert előre utánanézek a neten...), a fenti részben is normálisak, és odalenn is.

    Egyszer egy Yoyo MP3 lejátszót vettem, utolsó darab. Átvételkor megnéztem: karcos. Jeleztem ezt nekik. Mondta is a srác, hogy sajnálja, nem tudja, hogy történhetett, természetesen visszacserélik. Ez azért persze kissé körülményes volt, de gördülékenyen zajlott:

    - Leküldtek a szervizbe, ott igazolták, hogy 3 napon belül van (majdnem 3 perce vettem :DDD ), nincs csere, pénz vissza.
    - A pénztárnál ülő szép hölgy ( :D ) már számolta is el, mínuszos számlával, de ez az ő dolguk... A vételárat hiánytalanul leszámolta, nyugtát is kaptam róla!
    - Újra beálltam az eladókhoz, vettem másik típust.
    - Újra a pénztárban ülő dekoratív hölgyhöz fáradtam, és az előbb kapott pénzt neki visszaadtam, meg még ami hiányzott. :)
    - Árukiadásnál megkaptam a másik típusú lejátszót, és megnézve minden rendben volt!
    Mindez kb. 10-12 perc alatt zajlott le...

    Remélem olvassák ezt a hozzászólást, és nem adnak le a színvonalból...

    Karácsony előtt voltam náluk egymásutánban vagy 7-8-szor, abból 4 alkalommal Kingmax Super Sticket vettem. (Hiába, az ismerőseim nagyon rácuppantak a mini kis csodára. ;) ) Már kívülről tudja a nevem, címem az eladó srác, mikor a számlát írja... Szerintem már van ott több százezernyi vásárlásom. A lényeg az aegészben, hogy akármikor megyek is be, mindig várni kell a soromra. A Mistral és Bluefish meg mindig üres szinte. Azt hiszem, ez magáért beszél!

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák