Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nRu3

    addikt

    válasz Pet_i #140 üzenetére

    Tanulhatna a nyugatinál lévő kékhalál is!

    Eddig a legnormálisabb állandó kiszolgálást a Aqua ázsiacenterben kaptam,igaz már féléve nem jártam arra:(

    ''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

  • BOOSTER

    aktív tag

    válasz Pet_i #140 üzenetére

    Nagyenyednél lévő kékhallal kapcsolatban nekem sincs negatív véleményem...
    Egy alkalommal mikor még lámer voltam akartam venni a Nagyenyedi kékhalban Ti 4200-at...Közlik hogy nincs és ami épp akkor volt azok vagy piszok drágák voltak vagy Fx5200...Én mondom hogy akkor adjon Fx5200-at erre elkezdi hogy az sokkal gyengébb és ne vegyem meg...Végülis lebeszéltek róla és így a Ti4200-at máshol vettem meg...A lényeg hogy a legtöbb helyen simán rámsózták volna az Fx5200-at és lett volna fej falba veregetése...
    Vásároltam már sok helyen (Bluefish, Mistral, Users, stb)...
    Azonban a gépem fődarabjainak nagyrészét egy Kaposváron (mert én Kaposvár közelében lakom) található kisebb üzletben vettem meg... A szervízben aznap összerakták a gépet...
    Ráadásul úgy két hete visszavittem a cuccost mert a Samsung Combo drive szarakodott (csak PIO módban volt hajlandó menni)...Nos bevittem a cuccot és rögtön nekiálltak kideríteni mi lehet a gond persze hamar kiderült hogy csak szoftveres gond van Win reinstall megoldotta...A lényeg hogy ilyen korrertül kellene mindenhol hozzáállni a garis ügyekhez...
    Az is igaz hogy nekem még nem volt atrocitásom szervizesekkel remélem nem is lesz... Ilyen szempontból szerencsésnek mondhatom magam KOPP-KOPP...

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Mindenki hülye aki nem normális?

Új hozzászólás Aktív témák