Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz BomiBoogie #6788 üzenetére

    Hidd el a "szövegek" nagy része, amik arra irányulnak, hogy a sárba tiporják a gamer-kategóriát, nagy átlagban sztereotípiákból és vájtfülű egyének nem túl szalonképes megnyilvánulásaiból táplálkoznak.

    Nagyon sokan vannak, akik 1-2ezer Ft-os kis füleseket követően jönnek hozzánk, hogy mondjuk valamit nekik, és naná hogy álluk leesik, mikor akár egy jobbféle jack-es, vagy usb-s fülest vesznek végül. Leírhatatlan volt már nekem is, mikor a jónak tartott, oldalanként hangerőszabályzós Watson fülesem után Zalman 5.1-em lett. Mai füllel meg a Zalman szól dobozhangon.

    A 40-50mm-es neodymium mágnes nem hülyeség, hihetetlen hangerőt tud produkálni, amellett, hogy tisztán is szól. Az előző Creative fülesem meglenne még mindig, ha anyagfáradással el nem halálozott volna szegény 2 év után :( Na a mostani már ezt sem fogja produkálni, olyan masszív fémpánt van benne, hogy szerintem előbb hal meg valami más...

    A Medusa 5.1 nem rossz, valódi 5.1-et tud, emiatt térhangzásra kiváló lehet, viszont pl. zenehallgatásra és nem 5.1-es filmeknél átlagos, zenénél szerintem főleg, mert kicsi hangszórói vannak, a basszusok halványabbak lesznek. A pántja nemtudom milyen, a kagyló valószínű kényelmes, mert nagynak tűnik. Viszont minimum alaplapi hangkártya kell hozzá, mert jack-es, az usb a vibráláshoz adja a tápot. Más kérdés, én megvesznék, ha remegne a füles a fejemen :DDD

    A másik topikban az Uraknak természetesen igaza van abban, hogy sose lesz még egy Stereo Creative füles sem olyan jó zenére, mint egy belépő 15k körüli zenei fülhallgató, csak épp ahhoz nem árt egy hangkártya is, meg esetleg fül, ami érzékeli ezeket a finomságokat. Ja és hol a microfon?? A talpasok, amiket javasolnak, eleve a kuka környékére valóak (ha másnem, bele :P ), indulásnak a zalman csíptetőse ajánlott, de az sem lesz olyan kényelmes, mint a fülesre tervezettek.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák