Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyi19

    őstag

    válasz oriic #12805 üzenetére

    LC420 az jobb? -mert hirtelen olyanra tudnám tán kicserélni, olyat láttam a boltban. Ilyennel még nem volt dolgom azért kérdezem. Mert ha nem jobb akkor rendelünk valami értelmesebbet pl.: FSP-t. Ez a 400-as codegen a házhoz volt mondom egy próbát megér annyira rossz csak nem lehet, nekem 300W-os 3 évig vitte a gépemet gond nélkül, csak aztán lecseréltem az egész konfigot lehet még most is megy valahol :D... Két ismerősömnek is codegen viszi a gépét gond nélkül.Az egyiknek 1 éve a másiknak 2. Aztmondod még most is annyira rossz tápokat gyárt?

    Egyébként letöltöttem a 3DMark Vantage 1.01-et és érdekes módon hiba nélkül lefutott. Ki is adta az eredményt is meg semmi hiba nem volt. Csak véletlen physx-el csináltam mindjárt lefuttatom anélkül... :D Mert így irreálisan sok lett.

    Akkor ez csak nem hardveres hiba, hogy az újabbal lefagy ezzel meg nem. Tegnap próbáltam a másikat 6x és mindig ugyanaz lett. Ez meg egyből jó.

    [ Szerkesztve ]

    “Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

Új hozzászólás Aktív témák