Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz ahavasi #1431 üzenetére

    De jó benne!! Hidd el!
    Elárulom miért futott olyan rosszul a tesztedben (legalábbis erős a gyanúm, hogy ez az oka, mert magam is tapasztaltam): a textúrarészletességet állító csúszkát a nem szabad maxra tenni (!!), hanem csak az eggyel alatt lévő beállításra!! Nagyon fontos.. ha eggyel lejjebb veszed, hirtelen megtáltosodik a Q3, és ugyan nem fog 150 fps-sel száguladni, de játszhatóvá válik. Anno haverom próbálta 1db 8 megás V2-vel a Q3-mat max részletességgel és nem futott jól (kb 30 átlag fps-sel ment, ami kevés). Én a 8 megára gyanakodtam, később lett 2db 8 megás V2-őm SLI-ben, gondoltam a 16MB videomemória már elég lesz max beállításhoz, hát tévedtem! Ugyanúgy ment, mint 1db V2-essel, sőt állítólag még 2x12 megás felállásban is ugyanez a szitu. Eggyel lejjebb véve teljesen jól megy és az SLI többletteljesítmény is kijön!! Próbáld ki, működnie kell, nálam ez volt a szitu, pedig próbáltam SLI-ben is és anélkül is
    Érdekes módon viszont egy 16 megás V3 2000-zel nem vesz vissza akkorát a teljesítményből, ha maxra rakod a részletességet.
    Szóval furi.

Új hozzászólás Aktív témák