Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz jozsef83 #23166 üzenetére

    Előrebocsájtom, hogy a T30-hoz még nem volt szerencsém, de ránézésre egy T20 amibe belepasszíroztak egy bluetooth modult, és így dupla árat kérnek érte. Ha nem kell a vezeték nélküli csatlakozás (tápfeszültségre úgyis szükséged lesz, szóval igazából túl sokat ezzel nem nyersz szerintem ha csak laptoppal használod), akkor a T20 fele ennyiért jó vétel a könnyebben hordozható kategóriában, de arra figyelj, hogy ez sem az a méret, ami befér egy laptoptáskába, albérletről-albérletre / nyár elején le a nyaralóba, nyár végén vissza jellegű hurcolásra jó, de napi ingázáshoz nem (az összefoglalóban ott vannak a méretei, nézd meg egy vonalzóval, hogy miről beszélgetünk).

    A Companion 20 árazása vicces. Pár napja írtam valakinek, neked is csak azt tudom mondani, ha van kidobni való 70k-d a Bose feliratra, akkor jó vétel.

    Az A2+ a legjobb választás szerintem, de eléggé magas az ára. Nem tudom mi a cél, de 60k-ból lehet venni egy T20-at, meg egy fejhallgatót, ami csak neked ugyan, de jobb minőséget nyújthat, mint bármelyik ezek közül. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb laptop hangkártya eléggé visszafog a minőségi hangért folytatott küzdelemben.

    Ez a véleményem a dobozokról, ha elmondod a célod, akkor szívesen elmélkedek tovább a témában.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák