Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz .LnB #291 üzenetére

    Tavaly is néztem - igaz akkor csak olyan összesen 10 órát láttam - idén sem hagyom ki. Tavaly mikor leintették, már akkor azt vártam mikor lesz a következő :) .

    Egyébként erre a cikkre gondolsz? Mert éppen most kezdek neki, szóval még nem olvastam :) .

    Na igen a kanyarsebesség. Tegnap pont ezt beszéltem lakótársammal is. Félelmetes! Tudom , kipörgésgátló is van ezekben (LMP1 tuti), de akkor is durva.

    Viszont ez amúgy hogy van? Mert ahogy hallgattam olyan volt, mint ha kb. 120-130 km/h-ig csak a "villanymotor" menne (tolja ki a kanyarból rendesen), aztán jön a benzin/dízel motor 300+ km/h-ig. Vagy hogy van ez :) ?

    Nissanra kíváncsi vagyok én is, bár eddig nem túl acélos a teljesítményük (körönként kb. 20 mp a lemaradás a legjobb LMP1 időhöz képes). De hát ez Le Mans, itt bármi történet, mint tavaly is :) . Fúúú én már nagyon be vagyok zsonga :DDD . Bár hozzáteszem, hogy én csak foteldrukker vagyok, tehát semmit nem tudok úgy konkrétan a technikai hátterekről, statisztikák meg ilyenek :) .

    Na ma időmérő megint, szóval kíváncsi leszek ma mi lesz :) .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák