Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EricDraven

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én 4 éve tervezek és programozok PDA-kra mindenféle mobil informatikai rendszereket, úgyhogy az ActiveSync és különféle PocketPC és WinCE OS-ek sok nyűgjét ismerem már.
    Mindezt csak azért írtam le, hogy a következő probléma megoldására tett javaslatoknál figyelembe vegyétek, hogy nem most látok először PNA-t és ActiveSync-et.

    Dobozból kivéve a PNA gyári menüjében az USB módot "Mass Storage"-ról átállítotam "MS ActiveSync"-re, majd a MicroSD kártyát beraktam és újraindítottam a készüléket.

    Újrainduláskor bejött a WinCE 6, majd ezután rádugtam a PC-re a mellékelt USB kébellel a PC felismerte (Win7 Mobile Device Center). Ezután már másolgattam is mindenfélét és nem sokkal később a "tudjukmi" már futott is rajta.

    Ezután a készüléket lehúztam a PC-ről és reset-eltem.

    És itt jön a gond!
    Nem állítottam semmit s registry-ben, se a Windows könyvtárban, se a ResidentFlash-ben, egyedül a TotalCommander -t telepítettem rá + fájlokat másolgattam DE AZ ÚJRAINDÍTÁS ÓTA A PC NEM LÁTJA A PNA-T!!!
    Hiába indítottam újra a PC-t ésa PNA-t is, visszaállítottam "Mass Storage" módba az USB-t, majd reset, vissza megint "MS ActiveSync" módba, de ez sem segít.
    Végső elkeseredésemben a gyári menüben a "Restore Factory Defaults" használatával visszaállítottam a gyári alapállapotba.

    Hiába a sok reboot, USB mód állítgatás, microSD kártya ki-be + másik gépen is próbáltam, de sehol semmi.
    NEM LÁTJA A PC a PNA-t.

    A kérdésem az lenne, hogy akinek szintén x920BT-je van, az nem tapasztalt valami hasonlót?

    A gond a következő reset után következett, és sehogy sem tudok rájönni az okára.

    Szóval a gond az, hogy a készülék hátulján lévő reset gombbal újraindítottam a PNA-t és azóta nem hajlandó az ActiveSync (Pontosabban a Win7-en lévő Windows Mobile Center) a PC-n észrevenni, hogy rá van dugva.

Új hozzászólás Aktív témák