Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    válasz petya_1910 #12884 üzenetére

    Na belenéztem köszönöm kéne csinálj egy cpu_z képet lássam mennyi a vid-je a procinak meg nem ártana Így alapon terhelni valamivel egy 10-15 percig (prime,Everest , intel burn) és megnézni a hőfokokat hogy alakulnak (core temp)????

    Nos kezdjük az elején eggyenlőre feszt nem emelünk csak az fsb-t megnézzük meddig megy el fesz emelés nélkül, Közbe valahonnan nekem is informálódnom kell mennyit lehet adni azz fsb feszre és az mch-nak de eggyenlőre minden legyen majd normal ra rakva.

    Robust graphics booster (auto)
    Cpu Clock ratio (7)

    Cpu Host Clock Control (enabled)
    Cpu host frequency(Mhz) ezt kezd majd el emelni finoman amig megy fesz nélkül mondjuk az elején 20 később amikor már nem akar menni 5 mhz-es lépésekben

    Pci Express Frequency(Mhz) (fix100-ra)
    C.I.A.2 (disabled)
    System Memory Multiplier(SPD) (ne hagyd auton allísd Úgy hogy a ram mindíg a legkisebb MHZ-en üzemeljen) majd esetleg a későbbiekben hozzáigazítjuk a ha szükséges

    Nos eggyenlőre nem emeljük a feszt semminek csak normal -on megyünk amíg megy a ramot viszont állísd be 2.1v-ra s akkor azzal ninccs gond.
    Amikor már nem megy mondjuk a rendszer feljebb akkor majd elkezdünk emelgetni egy kis feszt ennek annak.

    System Voltage Control (Manual)
    DDr2 Overvoltage Control (itt állísd be a ramodnak való feszt de szerintem olyan 2.1v körül elmegy)
    pci-e Overvoltage Control (Normal)
    Fsb Overvoltage control (Normal de szerintem olyan 1.2-1.4v -ig játszhatsz vele jó lenne tudn mi a normál érték)
    Mch Overvoltage Control Ua mint a feljebb)
    Cpu Voltage Control max 1.36v

    csináld ha nem értessz valamit kérdezz
    proci stabilitást prime al nézzük large fft vagy blend a legfelső kalap kakit nem ér

    [ Szerkesztve ]

    vga

Új hozzászólás Aktív témák