Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jorgi22

    tag

    válasz bazsoo #952 üzenetére

    A hibákkal kapcsolatban: az én E55-öm mindenféle hibajelenséget produkált! Előfordult, hogy reggelre kikapcsolt magától, és nem akart bekapcsolni! Ha nyomtam a bekapcsoló gombot, csak rezzent egyet, de semmi! Ekkor akksi, sim, memkártya ki, és akkor beindult! De előfordult, hogy használat közben is egyszercsak teljesen elsötétedett, és az előző procedúrát kellett megismételni! Aztán egy idő után már nem kikapcsolt, hanem kimerevedett a kép, a háttérvilágítás lekapcsolt, és semmire sem reagált, ilyenkor akksi ki, és szépen újraindult! De beszélgetéseknél talán egy-két kivételtől eltekintve, mindig kikapcsolt/lefagyott! De mint mondtam előfordult, hogy csak állásában, éjszaka kapcsolt ki, internetezés, sms írás, ...., igazából bármilyen tevékenység közben képes volt lefagyni!
    Úgyhogy az én esetemben nem lehet, csak ilyen vagy olyan típusú hibát meghatározni, volt vele minden!
    3 és fél hete van meg. Ebből az utóbbi 2 hét szervíz (holnap lesz 2 hete, hogy szervízben van), az előtte lévő másfél hétben pedig szintén használhatatlan volt! Vicces! De remélem, hogy most már, ha egyszer elkészülnek, tényleg rendben lesz, mert nagyon szép telefon, és amikor éppen működött, akkor a giroszkóppal sem volt gondom, gyorsan forgatta a kijelzőt! Az új böngésző pedig nagyon jó lett, és sokkal gyorsabban dolgozik, mint a régebbiek!

    Challanger: Nekem kártyafüggetlen van, de én sem tudtam kikapcsolni a fényképező hangját! Néma üzemmódban sem! Bár nem működött összesen annyit a telóm, hogy sokat próbálkozhassak vele!

Új hozzászólás Aktív témák