Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz -Maci- #724 üzenetére

    Már leírták, de az E66-nál is ez a villogás ez a bizonyos "lélegzés", jeléül annak, hogy a telefon üzemel. Az E52-nél a kijelző nem villog elmaradt hívásnál. Ez a Breathing Light csak a négyszögletes navi gomb szélén izzik fel "körben", tképpen nappal alig látható. Éjszaka, amikor a sötétben tájékozódni akarsz, hol a teló, vagy éppen kibotorkálsz a budira és igyekszel nem zavarni a családot, nagyon hasznos funkció tud lenni.
    Vannak klf. emlékeztető programok, best reminder, totall patrol, amelyeket feltelepítve hangjezést, vibra zizegést, illetve kijelző vagy számbillentyű villogást be tudsz állítani, hozzá tetszóleges figyelmeztető hangjelzést. Én ezeknél is csak a beep-et (twicw) szoktam beállítani, minek világítson még külön. Mellesleg, az E51 homlokán levő világító led jobban észlelhető volt erre a célra, mint itt a körgyűrű világítás, de az meg ugye nem lélegzett, no, meg sok lett volna a jóból éjszaka akkora fény.
    Közben megnéztem, az elmaradt hívásra figyelmeztető fény erősebb és gyorsabb ritmusban villog.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák