Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    A tapasztalatomat szeretném veletek megosztani. Még dec. közepén drága szeretett villamos szolg-tó hálózata pillanatra el, majd visszaadta az áramot. Supertalent 16GB USB3.0. nevű Pendriv-ra írás itt megszakadt, mert hát én bűnös pont akkor írattam rá. Ja! se vihar se semmi. PC továbbra is látta csak írásvédett módba került és lefogta a rendszert. A reg.bázisban levő átírást és HPformat, stb. progikat itt most felejtsük el. STalent oldaláról a gyári, recoveri progi föl sem ismerte. Linux GParted sem bírt vele. Egyedüli értelmes adatmentést ha erre van szükség a Check Flash pr. tudott img. formátumban és az adatok mind megvoltak, a félbeszakadt file is! Sok-sok nemokosság és progik után kutatva megtaláltam az én problémámra atestvérek honlapját. Szóval első lépésben ki kell deríteni a vezérlő chip pontos típusát kinek mi tetszik innen vigyázat, lehet virnyás file is! És kell, ami ezután rendbe teszi ill. feltölti a vezérlőbe az új flash-t. Nálam pld. a Controller ebben a P.drive-ban az Innostor IS902-A3, controller IS902-A3 .Ezt követve megtaláltam a vezérlőnek megfelelőInnostor IS902 MP Package csomagot. Elindítva Production, scan-ra, beolvasta a Flash ID-t. Majd Config, ott load setting és amit kínál, nekem 1 db .ini file és azt load. Vissza Productionba és ott újra SCAN ha átmegy pirosba, akkor nem tetszik neki amit behívtál vagy átkonfigoltál, ha OK akkor Start! Baxus ez lefutott, zöldek a feliratok fél perc sem volt. Quit progi, Pen gépből ki majd vissza és W-ben ott volt a működő pendrive. Én csak az eredeti nevet írtam vissza, mert az Inn. nem tetszett és az íródik be. Ez egy lehetőség és az én esetem, mindenki saját felelősségére, még ha csak Flash frissítés is a cél, én itt sem voltam! Config menüben kóddal léphetsz be, belépve még a led aktív, passiv mód is állítható, erőltetett kapacitás, Pen nevének átírása, majd menthető tartalékba. Itt állítható a flasseléskori írás ellenőrzés, teszt! Ha volt már így erről szó akkor SRY mindenkitől.
    Crystal D.M,Flash M.Toolkit[/L]

    [ Szerkesztve ]

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák