Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz #24845312 #97333 üzenetére

    Szokott az ilyen minőségű cuccokban elmelegedni egy két forrasztás és azokat újraforrasztva megjavulhat
    Mondjuk ez ép nem funkciójában üzemelt hanem méhész használta, fú mondta mire de már ne emlékszek pontosan hülyeséget meg nem akarok leírni

    Meg az is hozzátartozik hogy haveri alapon nézek már rá, már ha ezt tanultam száz éve(1997-98)
    És ha tudom csináljam meg, de nem szoktam ilyeneket vállalni, főleg hogy gyenge volt az iskola is ahol tanítottak, és én se magoltam az elméletet, többet tanítottak villanyszeresből mint elektronikai területen.
    Mondjuk nem is csoda mert első évben villanyszerelő oktató volt velünk. Fú de menyi jó emlékem van abból az időből olyan hülyeségeket csináltunk csak ép nem tanultunk.
    Amúgy bánnom is hogy nem villanyszerelő lettem, sokkal jobb volt az a része az iskolának azok rendes szakmát kaptak

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák