Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz tutis #67574 üzenetére

    Jó mondjuk mindenhol átb@szhatnak, egy sima szervizben is, csak bármilyen márkaszervizben az a szopás hogy durván lehúzás az árak még átverés nélkül is... Amúgy én itt ahol lakom nem messze van egy Opel szakszerviz, szerintem az egyik legjobban megy az országban (Opel Gombos), ott tudom nem húznak le, illetve sokan ajánlották is. Oda is vittem állapotfémeresre a kocsit, csak egy aksit írtak rá, az cserés, mondjuk előtte volt nagyszervízen ~3e km-rel ahogy megvettem, és végig márkaszervizben járt, szóval le tudtam csekkolni már előtte, de akkor is kicsit meglepett hogy egy olyan szervizben ahol még nem járt nem írtak rá semmi mást. Ráadásul gondoltam az aksi is kibír még egy kicsit, de igazuk volt, rá pár hétre meg is adta magát... Szóval be is bizonyosodott tényleg korrektek, viszont én se vinném nagyszervízre ide a kocsim, mert mint tudjuk lehúzás, viszont kelező olajcserére lehet oda fogom, mert ha már végig szervízkönyves, ne rontsam már el egy olaj csere miatt, jövőre már úgy is adom el.

Új hozzászólás Aktív témák