Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz Szada85 #62517 üzenetére

    Köszönöm neked is a választ. :R

    Igen tudom. Sok minden függ attól, hogy az előző tulaj, hogy bánt a verdával.
    Természetesen a majd kinézett autót elvisszük átvizsgáltatni rendesen mielőtt megvennénk.
    Meg haver is mondta, hogy nem baj ha 100 ezer+ km van benne, csak rendesen karba legyen tartva az a lényeg.

    Persze tudod, hogy azért annyira nem kell félni a turbótól, olvastam a témában pár cikket már. Csak azért az nem lenne kellemes, ha megvétel után halna be mondjuk, mert a tulaj nem figyelt rá eléggé.
    Mondjuk amiket nézegettem autókat azoknál szinte mindnél az volt, hogy rendesen volt szervizelve, meg van szervizkönyv, meg a km óra állás is valós. Persze ezt is le kérdezzük majd, mert az a tuti. :)

    Csak ugye azt nem tudom, hogy kell-e nekem a turbó még mindig. :DDD
    Mert a városban nem hinném, hogy nagyon kilehet használni. Jó azt tudom, hogy a lóerő meg kellene, hogy azért mozogjon is rendesen az a vas. :)

    Nah mindegy, még nézelődök aztán majd kiderül, nah meg majd apósnak a véleménye is számít mert ő ért a verdákhoz. Nah meg előtte még el kell, hogy vigyék a Puntonkat. :)

    Szóval van itt még pár tényező, csak igyekszem időben elkezdeni a nézelődést, puhatolózást. :)

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák