Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    No, pénteken megvettem én is hőn áhított kártyámat, a Zotac GTX 460 768 mb személyében. StarCraft II-nél több tesztre nem került még sor [minden ultrán természetesen, tökéletes sebességgel.. NAGYON SZÉP :O (Igen az.)], főleg, hogy hely sincs a gépemen. Egyelőre teljesen meg vagyok elégedve vele, és meg is leszek szerintem jó sokáig. :)) Hejj, utoljára ilyen folyékonyan [sőt, még az is csak 25-35 fps volt] Half Life 2-t futtattam... :DDD

    Egyébként a kártya csendes, őszintén szólva megijedtem, hogy űh, Zotac hűtése idle-ben 30 dB, többi kártyánál ez jóval hangosabb, és láss csodát, illetve halljál, még mindig a másik gép a leghangosabb a szobában, jó kis ati 9550ge, valami nemtudom milyen hűtővel, és hangos vinyók. Szóval nekem kifejezetten tetszik ennek a "hangja". :R

    Procim természetesen még húzva lesz, aztán idővel full rendszerváltás, de egyelőre így is elég... No, kérdés következik. Milyen programokat szedjek le, miket érdemes lemérni?Gondolok itt GPU-z [ez megvan], 3dmark, furmark, meg fogalmam sincs mik még. Melyiket használjam?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák