Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz inf3rno #22933 üzenetére

    Slusszpoén pár éve vettem Telekom oldaláról akciós fejhallgatót, akkor szintén ugyanez a tortúra ment. Most már eszembe jutott.

    Szóval a telekom annyira kegyes, hogy még azt se veheti át más, mert akkor irgumburgum. Vicc.

    Megrendeltem saját nevemre a SIM kártyát, elkérte a GLS-es fickó a személyim, nézte, lemásolta róla a nevem, meg a személyi számom, meg odaadta a pda-t, hogy írjam alá. Amiből egy paca lett.

    Ez ám a terrorellenes elhárítás kéremszépen!!! Megvédtük a bolygót, nehogy anyám nevére tudtam volna egy istenverte kártyát venni, és most majd szórakozhatok én az évi adategyeztetéssel, amit akár egy ukrán bevándorló is meg tudná csinálni, ha odaadom neki a személyi számom meg a lakcímkártya számom és onnantól ő is tudja egyeztetni. Remek nemzetbiztonság!
    Csak azt nem értem, hogyha időben haladunk előre, akkor miért bonyolultabb minden? Kezdve azzal, hogy január1-től az átkozott gyógyszert sem hozzák ki a netpatikából. :W Ez olyan féligoffköltői kérdés, mert nagyon felment bennem a pumpa és nem a wc mellé ültem. :((

Új hozzászólás Aktív témák