Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24845312

    törölt tag

    válasz ArthurShelby #21845 üzenetére

    Köztereseket nagyon szeretem én is. Akkor kötöttem velük életreszóló barátságot, amikor megbüntettek mozgássérült parkolóban parkolásért úgy, hogy nem volt sem tábla, sem felfestés az úttesten, hogy az esetleg egy mozgássérült parkolóhely lenne. Pontosabban nem megbüntettek, mert csak a kerékbilincs leszedési díját kellett kifizetnem. Amikor mentem oda az autómhoz, már messziről láttam, hogy több autó is végig van ott bilincselve, köztük az enyém is. Hívtam a megadott számot, kijöttek, és mondják, hogy én mozgássérült parkolóban parkolok, tizenakárhányezer Ft, hogy leszedjék a bilincset. Mondtam nekik, hogy se tábla nincs, se felfestés, nem is mozgássérült parkoló, miről beszélnek. Aztán mutattak az úttesten egy kb 20-25 cm-es kis foszlányt, ami valamikor régen tényleg lehetett akár egy felfestés is, de beazonosítani már nem lehetett, mert 80-90%-ban le volt kopva. Tábla meg nem is volt. Voltak tanúim is, meg fényképeket is csináltam, de ettől függetlenül azt mondták, hogy vagy kifizetem a kerékbilincs leszedési díját, vagy elszállíttatják az autómat onnan, de az még drágább mulatság lesz. Így végül kénytelen voltam nekik fizetni, meg még föl is jelentettek, amit viszont a rendőrség elutasított.

Új hozzászólás Aktív témák