Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    válasz inf3rno #19008 üzenetére

    A párommal nemrég vettünk házat, az ország másik felén, így mi már nem tervezünk semmit ezzel az ingatlannal az eladáson kívül. Korábban gondoltunk rá, hogy megvennénk, de esélytelen volt Texas hozzáállása miatt. Most meg már ugyebár felesleges pénzünk sincs megvenni a részét, 18.750.000 Ft értékben ami ráadásul az ő elképzelése szerint 19.875.000 lenne (25.000.000 vételár - 4.500.000 felújítás = 20.500.000, annak 3/4 része 15.375.000 + felújítás 4.500.000 = 19.875.000).
    Még nem hívott se Texas se az ügyvéd (vevőkhöz elérhetőséget se kaptam), hogy holnap nem lesz szerződéskötés. Persze simán elképzelhető, hogy holnap az ügyvédnél fogom megtudni, hogy nem lesz semmi... :U

    Az indiai-kínai konfliktusban jobban megy a kommunikáció mint nálunk.
    Egyébként próbáltam arra is rávenni, hogy fogadjunk egy ingatlanost, aki mindkettőnk érdekét képviseli és akkor neki sem kell a házhoz járkálnia mutogatni a vevőknek. Ezt is azonnal elutasította, hogy az milyen sokba kerül. Mondtam neki, hogy meg lehet a szerződést úgy is kötni, hogy mi kikötjük a 25 milliót, hogy ennyit szeretnénk kézhez kapni és az ingatlanos erre ráteszi a százalékát. De nem, így sem jó, ő nem akar ingatlanost...

    Felajánlottam neki, hogy segítek a ház kipakolásában, van utánfutónk, elvisszük a hulladékot, az önkormányzattól minden évben egyszer lehet konténert rendelni ingyen, abba belehányjuk a többit. Ezt sem lehetett vele megbeszélni, elutasította kapásból.

    Ezeket csak azért írom, hogy értsétek, mennyire lehetetlen vele egyezkedni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák