Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • banánocska

    aktív tag

    Sziasztok,

    Érdeklődni szeretnék, hogy ti miként látjátok a lehetőségeim.

    A történet röviden:
    Elkövettem egy hatalmas hibát, és dolgoztam egy pénzügyi/biztosítás közvetítő cégnél (sicc!). Elválltak útjaink, beláttam, hogy egy hatalmas MLM az egész és kiléptem. A belépésnél aláírtam az ő ÁSZF-üket, mely kimondja, hogy 2 hónapig a szakmában versenytilalomban részesülök. Felmondásnál Augusztus 17.ét jelöltük meg, mint a felmondásom napja. Szeptemberben kaptam egy lehetőséget, hogy egy valódi alkusz cégnél dolgozhassak, de ugye oda kötelező érvénnyel kell az MNB regisztráció mint biztosítás közvetítő. Megértik a helyzetem, viszont az előző munkaadóm Novembert jelöli meg, mint felmondási határidő. Átolvasva a kérdéses ÁSZF-et, az előbb írtak vonatkoznak rám, szóval két hónap. Jelen esetben ez Október 17.-ére esik. Az MNB szabályzat szerint 3 napja van az adott cégnek kiregisztrálni engem, ami Október 20.-a legkésőbb. Szeretnék felkészülni, mert jelenleg rossz jelek mutatnak arra, hogy ezt nem teszik meg, és sajnos az említett új munkaadóm se szeretne Novemberig várni (gondolok itt a kezdődő biztosítási kampányidőszakra). Ti mit tennétek a helyemben? Várnátok Október 20.ig? Vagy tovább?

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák