Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copass

    veterán

    válasz bl4ze #22124 üzenetére

    XP-d van még mindíg? félhetsz, mert felhív a számitógépmester.hu! :D
    felhív egy ilyen masszívalkeszkőműveshangú pali telefonon hogy xp van-e a szgépeken (céges telón hívott)? de se jónapot kívánok vagy vmi.ó mondom játék! most! ;]
    mondom nincs xp-nk. akkor win7 van biztos? nem, win8? nem, win8.1? nem. linux van:D
    asszondja hogy díjmentesen megnézi a gépeket, mert hogy milyen veszélyes ez meg blablalba...mondtam neki hogy van rendszergazdánk, megoldja. azért beszélhetne vele? mondom egy pill. szólok neki a másik irodában van, félretettem a telót, kimentem a konyhába, ittam egy kávét, budi ilyesmik. volt vagy 5 perc.visszamegyek felveszem. a rendszergazdát keresi, igen én vagyok az. de hát magával beszéltem az előbb is. az nem lehet, csak hasonlít a hangunk, meg a vonal is rossz mostanában!:D innentől már qva nehéz volt komolyan beszélnem, ugyanazt elmondta én válaszoltam. megint volt vagy 5perc kb. aztán simán letettem menetközben. hív megint. megszakadt. igen mondom rossz a vonal most valamit szerelnek, megint letettem. hív megint. felveszem. mondja hogy megszakadt, igen-igen. mondja tovább a hüjeségét, mondom nem velem beszélt hanem a rendszergazdával az előbb, szólok neki....megyek vissza 5 perc múlva, hát nem letette?!

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák