Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz andree04 #758 üzenetére

    Üdv!

    Csatlakozom teko99 márkatárshoz. Ha városban akarod használni, túrázni akarsz vele, akkor én kizárólag papírosat vennék. Nyilván olcsóbb a papír nélküli motor, de amire "lepapírozod", ugyanott vagy, sőt, még lehet, hogy többe is kerül, nem beszélve arról, hogy saját idődön/pénzeden kell utánajárnod mindennek.
    Bohóckodni, terepre elég a papír nélküli is, de szerintem többet érdemelnek ezek a motorok annál, hogy egy szezon alatt széthajtsa őket valaki.

    Mivel ilyen motort csak használtan tudsz venni, előbb utóbb úgyis költened kell rá, ezt érdemes beleszámolni a költségvetésbe. Én inkább vennék egy drágább, de jobb állapotút, mint egy olcsóbb, lepusztult gépet. Menj el, nézd meg, próbáld ki, és ha tetszik, vedd meg!
    Arra viszont készülj fel, hogy a motor árához képest relatíve sokba fog kerülni, amíg tényleg a tiéd lesz. Új forgalmi, új törzskönyv, átíratás, eredetvizsga, biztosítás, esetleg műszaki...szerintem 40-50.000 forintot nyugodtan hozzáadhatsz a vételárhoz, de majd a kollégák pontosítják az árat.

    Egy szó, mint száz, az elején kell rendesen megcsinálni a motort, aztán utána fillérekből fenntartható!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák