Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user137

    őstag

    válasz zhagyma #3231 üzenetére

    köszi mindenkinek :R

    a táp az adapter webáruházból van, a belső 6800Ft, a külső változó, nekem a 90W-os elég, mert az SG05 tápjával 85W-ot mértem maxra, a paneleknek meg jobb a hatásfoka. szumma 13600Ft volt bruttó (a 120-as külső táppal +4k) mindenképpen reálisabb ár, mint egy picopsu, még ha ennek kell is a hely. sajnos a LIDL-ös mérő azóta elpukkant, így nemtom, h ez mit fogyaszt, de a power brick 12VDC-7A, szóval 84 wattnál semmiképp sem többet. :)

    nos, ami a meleget illeti, nem állunk jól :N a big shuriken hamar felszökött 1800rpm-re, itt már hangja is van sajnos. a proci stabil állapota (10 percet toltam vele 4 szálon torture testre) 75C volt. Ez persze ritka terhelés, idejének 1%-ban sem kap ilyet. a külső brick nem zizeg, kellemes kézlangyos volt (25-30C).


    még egy érdekesség: a stress test leállítása utáni 2. másodpercben 20C-ot esett a procihőmérséklet (55C). szóval az a winbond lehet nem a legpontosabb :U

    Viszont a nagy különbség az az, h ez a picike ház nagyon nehezen szabadul meg a hőtől, az SG05ből csak úgy elillant a hő, itt meg küzd a szerencsétlen shuriken a zárt dobozból kitolni... ráadásul beraktam egy nyitott fiókba, felette kb 6 centi terület van. Az alumínium ház teljes egészében szépen átvette a hőt, egy 10p alatt visszahűlt a proci, de a ház még mindig kézmeleg. Mindenesetre nem egy ipari munkára való setup ez, viszont nem is arra lett kitalálva. Még oldalról kihúzhatnám a meleget egy 6 centis hűtővel, de ha a meleg nyáron így bírja, én elégedett vagyok (ambient: 27C). hadd izzadjon, ez a dolga :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák