Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz AndrewTdi #40766 üzenetére

    Vidd el Tudjukkihez, ő imádja mosni.;] Amúgy passz. Viszont jó vicc: szegény
    Madison is mennyi muslicát(?), meg ilyen-olyan bogarat szedett össze az este!
    (Nem csodálom, hogy a Varaderora is ráfért egy mosás, noha nappal csillogott.)

    Az a sisaktisztító spray viszont nagyon nagy ötlet, ha az ember túrázni megy!:D
    Bp-en 2 hét alatt nem szedek össze annyi bogarat, mint az erdős szakaszokon,
    akár 2 óra alatt.:R
    Légszűrő témához: mondta a szerelőm, hogy mossam ki,
    meg is fogom tenni, de olajozni is kell, úgyhogy egyrészt berendelek ilyen olajat,
    másrészt egy új szivacsot is - tartalékba, meg amíg a másik szárad, vagy mi.:o

    Szerk: ha esetleg hozzászólás érkezne a fentiekhez (ne ilyet stb.), akkor még egy
    kicsit várok. Addig meg egy kicsit OFF kérdés! Mosquito34: mikor előztél, kiraktad
    balra a kezed (már előzés közben), mint amikor a bringások indexelnek. Elsőre én
    ezt rohadtul félreértettem, azt hittem, hogy nekünk jelzel, hogy lehet menni utánad,
    tiszta az út.:)) Aztán rájöttem, hogy sajna nem (mert rögtön jöttek szembe).
    Szóval a kérdés: ez mit jelez? (Utána már kétszer meggondoltam a dolgot, inkább
    lemaradtam, ha úgy jött ki... Szerintem amikor először húztam ki 140-ig, az is egy
    ilyen lemaradás miatt volt: beragadtam egy kamion mögé kb. 90-nel, záróvonal stb.
    De aztán jött egy elég hosszú egyenes szakasz, nulla szembejövővel, ott mentem
    el mellette 120-130-ig gyorsítva, aztán nem lassítottam, hogy utolérjelek titeket.:D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák