Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz AndrewTdi #38991 üzenetére

    Nem fogok sárgára váltani.:N Az, ami a 4Road hangtompító nélküli dübörgését
    szolid kis dörmögéssé alakítja, ami a 100 km/h-ás orkánt lágy tavaszi szellővé
    degradálja, ami az utánad rongyoló zsernyákok szirénáját... Na jó utóbbit nem.

    Szóval ez nekem bőven elég! Sőt, kicsit sok is... Van benne valami félelmetes,
    hogy úgy hasítasz (a motorkádhoz képest) durva tempóval, hogy nem is érzed:
    csak a mutató mutatja, hogy ez bizony már tempó, és nem kéne erőltetni.:R

    Ami biztos: megszokást igényel. Valamint: országútra biztos használom majd!
    De a városon belül elsőre nem vagyok benne biztos, hogy biztonságosabb vele
    közlekedés.:B Mármint hangos dobbal, ami téged nem zavar, csak mást, de te
    sem hallasz annyit a többi közlekedőből, mint azelőtt... Lehet, hogy ide inkább
    tompító + füldugó nélküli megoldás a nyerő... Hosszú távra meg persze füldugó.
    A hangtompító nélküliségben ott sem vagyok biztos. Az inkább pont a városban
    előny: észrevesznek és elengednek a jófej autósok (vagy rádhúzzák a rosszak).

    ki akarja próbálni a nexust
    Miért, megvan már a jogosítványa? (Amúgy kipróbálni én is biztos kipróbálnám
    szívesen, de valsz', hogy nekem alkalmatlan lenne, a pakolhatatlansága miatt.)

    ezzel zárt térben ablakot lehet robbantani
    Gondolom.:D (Én is csak egyszer indítottam be a motort a pincében, amikor a
    xenont szereltem: le is jött a szomszéd, hogy mi volt ez, megint földrengés?!?)
    A történethez hozzátartozik, hogy pár nappal előtte valóban volt egy földrengés,
    amitől eléggé besz*rtak, hogy ez mi volt? Mondtam nyugodtan, hogy földrengés,
    írják a Facebookon, meg minden.:U Kérdezték, hogy ez itt gyakori? Persze!:F
    Nem is Budapesten volt, csak 1-2 lökést lehetett érezni. A motorra meg nyilván
    csak annyit mondtam, hogy csak beindítottam egy kicsit, bocs: megnyugodtak.
    Pedig mekkorát lehetett volna trollkodni, hogy jaja, megint földrengés volt!:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák