Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz runner 125 #33462 üzenetére

    Mármint a közvetlen ismerősi körödben senki... Más meg beleeshet az általad is feltételezetten létező "maradék" ⅓-ba, nem? Zacknak pl. 1000-es GSX-R-je volt, és amennyire tudom, pályázott vele rendesen. Aztán mégis fotelrobogóra ült. De világosan leírta, hogy miért...

    Ha benézel a motoros topikba, ott is van, aki praktikus fotelrobogót keresgél a pályagépe mellé... De itt is járt érdeklődő hasonló célból. Nem alternatíva a sportmaxi ilyen élethelyzetekben, na.:D Amúgy is fura szerzet, mert se nem sport, se nem igazán robogó... már bevásárlós, túrázós értelmében. Felfelé (!) váltani rá persze tuti jó móka (megfog az ereje, stb.), de lefele, mikor már a praktikum kerül elő, kicsit felejtős... Legalábbis szerintem.:)) Ha jól emlékszem te is azért adtad el a Nexus-t, mert sportmotort szerettél volna: ha meglesz, és azt szokod meg, valszeg nem váltasz vissza Nexus-ra az ereje miatt.:R Kinézetet meg hagyjuk. Azokat sem értem, akik 50-es "speed" géppel tolják... (Röhej a köbön, de vannak ilyenek.)

Új hozzászólás Aktív témák