Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Kolondrum #29551 üzenetére

    Megnéztem. A markolatól szól a 3/4 vidi, amiből a legkevesebb szűrhető le sajna, pont az Aerox-nál, mivel ezeken gyárilag is érdekes minőségű a markolat.
    Kapcsoló feliratok - ahogy elkaptam őket -, a helyén vannak, viszont tárcsák már meg vannak fékezve, ez egyértelműen látszik rajtuk.
    Az a baj, h ennyiből nehéz megállapítani biztosra, mivel 12.000km alatt is nézhet ki így egy 50-es robogó, ha előtte kíméletlenül használták, és majd 30.000-rel is lehet olyan állapotban, mint egy 3000-et futott.

    Enyém ugye 180-as, nagyobb erőhatás éri a fékeket, majdnem 28.000-nél ilyen az első:

    Ha, azt mondom h kb még körömnyit sem kopott meg, még lehet mindig sokat mondtam.
    Persze ehhez az is hozzátartozik, h mind az eddigi velem együtt 3 tulajdonosa óvta, és családtagként kezelte.

    Ha, még 30.000km-t minden komolyabb gond nélkül beleraksz, akkor biztos nem volt tekerve.
    Csak, sajnos a mo.-i piac mindig minket igazol, miszerint kb. esélytelen olyan motort, autót, bármit venni, aminek ne tekergették volna az óráját, pláne, ha már a motor kora is eléri egy kisiskolásét.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák