Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz dave93 #20549 üzenetére

    megnyugtatlak, az autós autóssal is tahó.

    mentem egy szakaszon, kb 1,5 km csurdig jobbkezes utcákkal. nyugisan 50 el kocogtam, hogy mindenhova betudjak nézni, mögöttem egy liba már a seggembe volt az elejétől, de az utolsó utca után, a saroktól kb 50 méterre kivágott, és padlógázzal előzni akart. persze én is visszatúrtam kettesbe, és betoltam a fordulatszámot piros mezőbe, hadd szopókázzon. úgyhogy ketten álltunk meg a kereszteződésnél egymás mellett, ő a szemközti sávban... nagyon cifrangosat járt a 30 as pipi szája, én nem szóltam, csak vigyor... de filóztam rajta, kiszállok és eltaknyolom. oszt bevágott elém jobbra, és egy vékony védett úton kinálta a fordját 80-al... a lámpáig. na az ilyen emberkedésekből van időnként a kiadós baleset.

    magyar közlekedési kultúra egy nulla, pesten biztos. de az emberek agyával is komoly gond van.

    ui.

    a baj az, ha pl motorral mennék, és nem a mostani gép mellet egy kicsit több lóerő lenne a tompor alatt, -nehogymár előzzön alapon- akkor simán ráhúznám a gázt. az eredmény meg kb. annyi lehetne, hogy valahol rámtépné a kormányt és zizz a járda, vagy elém fordul ki egy lúzer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák