Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KatonaT

    aktív tag

    válasz runner 125 #19138 üzenetére

    Köszönöm a segítséget!
    Hát már lehet hanyagolom ezt a robogó vásárlást mert már kicsit belebonyolódtam....
    Ma a Runner volt a hab a tortán!
    Gondoltam megnézek egy Suzuki Sephia-t is (Runner elött)
    Na ez úgy nézett ki hogy nem volt rajta egy épp elem sem, minden elem spray-vel volt fújva, oldala teljesen végighúzva, első gumi kuka, szóval gány volt a javából amit meg is jegyeztem...
    Erre ő mondta hogy motorja most volt felújítva (Dugattyú,tömítések, henger megfúrva)
    aztán amikor megkérdeztem hogy akkor miért jött nyélgázon a házukhoz arra már okosat nem tudott mondani...Na mind1
    Kipróbáltam viszont egy Honda Cbr 125-öt ami 50-es "papírokkal" volt, gyári Honda papírjában is annyi volt! Meg ne kövezzetek nem akarom megvenni így csak kipróáltam és nagyon tetszett!
    Régebben volt egy Cagiva Mito-m és lehet hogy robogó helyett befejezem az A-s jogsit és veszek valami kis 125-250-es váltós gépet ha nem találok addig valami alkalmi vételt....
    Amúgy 160-ba lett volna a Runner....

    Azért köszönöm segítséged!!

    szerk.: Valami olcsó lóvét se ajánljak fel érte? bár ahogy nézegettem az alkatrészekre rá kellene költenem több mint 100 ruppit hogy gyárihoz közeli állapotba legyen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák