Hirdetés

Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz baluka26 #19531 üzenetére

    Szerintem meg azért nem nyer teret itthon, mert nem ismert és nem hozzáférhető. Külföldön elég népszerű az, elég megnézni a head-fi-t, vagy bármilyen releváns fórumot, a többség nagyon szokta szeretni, minden hibája ellenére is. Persze aki basshead az eladja hamar, de a többség értelmes ember módjára úgy vásárol, hogy előtte tájékozódik :D Amúgy ha nem tévedek a K601 alap esetben érezhetően olcsóbb, mint a HD600, legalábbis nem láttam még HD600-at 45-ért újonnan. A mókolást megint ne keverjük ide :D Szummázva itthon sajnos méltatlanul van mellőzve az AT, de ez úgy Európára is jellemző lehet szerintem. Az USA-ban meg Ausztráliában meg igencsak népszerű, és talán van némi összefüggés azzal, hogy ott jó áron és könnyen hozzáférhetőek :D

    fizik: dehogy, nehogy komolyan vedd már :D

    Sylar_: én ilyet még nem olvastam, de ahhoz nagyon körtefejűnek kell lenni, hogy leessen a fejedről. Nincs nagy szorítóereje szerencsére, pont ezért rettentő kényelmes. A 668B pl. nagyon nyom alapból, feszítés/bejáratás után javul, de akkor is szorítani fog. Ez meg olyan, hogy észre sem veszed. A szárnyak nagyon jól tartanak, meg persze a párna is, ami hatalmas és felfekszik a fejedre. A mély gyors, intenzitása nem nagy, némileg a háttérben van. Ez a füles leggyengébb pontja, ha emelsz rajta kicsit equaliserrel nagyon meghálálja. Az nem igaz, hogy nincs mélye, mert van, de alapból tényleg némileg süllyesztett, nagyon megéri picit kompenzálni. Az AD900 a nagytesó, elvileg pont ezt javítja elsősorban. 65 ezer forintért :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák