Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Möhe

    addikt

    válasz Lokids #27290 üzenetére

    Az egy kapcsolónak több állással nem gond,de ha on/off állása van az gáz.A fordban (régebbi tipus) a kapcsolónak 4 állása van. 2x forgathatod és 2x kihúzhatod,minden állásban más lámpát kapcsolsz.De van olyan gép is ahol a kézifék mögötti (nem tudom pontosan melyik,egy másik fórumon panaszkodta a tulaj hogy akaratán kívül felkapcsolhatja ha oda teszi a kistáskáját) rekesznél van a ködzáró kapcsolása.Milyen idióta dizájner pakolhatta oda?

    Lauda: akkor én mehetek refivel is mert nem látom rendesen a rendszámodat,mert messze vagy,az én megítélésem szerint ez meg a te bajod lesz.Most akkor nekem is meg neked is bajod van.Hol a kompromisszum? Mindenkinek annyira fog fájni használni az agyát amennyire a másiknak. Odafigyelés a kulcsszó,én szoktam ha más nem figyel jelzem felé bunkó stílusban,mert csak arra tud értelmesen reagálni. Ez meg tapasztalat.És nem kell folyamatosan a tükröt bámulni,ha látsz fényt akkor majd odaér hozzád kapcsold ki,amíg nincs nemkell,nem bonyolult ez,csak annak mondjátok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák