Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz picur220 #26148 üzenetére

    Na de mondom, nem kiragadott példát akartam hozni, hanem leírtam a véleményemet nagyjából átlagolva. És aki az én közlekedésem alatt tököl, az inkább Suzukis- Fabiás, mint Mercis- Audis. Aztán hogy 100 méterrel előttem- mögöttem melyik csapat mit csinál, arról nem tudok nyilatkozni. Sztereotípiák leírásába meg hadd ne menjek bele, megteszik azt helyettem mások.

    Egy cégvezető aki sok sok éve erős kocsikat vezet havi 4-8 ezreket megy, nyilvánvalóan jobban kell hogy vezessen mint egy Suzukis aki havi 500km-t megy és csak hét végén ül kocsiba. Fordulhatna is a kocka hogy a cégvezető az Suzukival jár hét végén, az egyszerű melós meg 6 ezret megy a 15 millás Audival, csak ugye nem életszerű. A cégvezető az esze révén a sikerességét pénzre tudta váltani, a pénzéből meg vett egy 15 millás kocsit. Vehetett volna Suzukit is, de fordítva ez valahogy nem szokott megtörténni. Sőt, azt se nagyon látom, hogy az egyszerű melós összekuporgatna 15 millát és megy Audit venni belőle, szóval lehet tekerni, de mégiscsak úgy van ahogy mondom... És ha nem is követlenül, de közvetetten mindenképp összefügg, hogy aki agyban jó, tehetséges, annak lesz pénze, Audija, és még nyomni is fogja neki, vagy mert siet, vagy mert sok sok éve ilyet vezet, és érzi mit tud a gép... :U

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák