Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Tüzi #12863 üzenetére

    Egy 300e-s büntetési tételért azéért durván meg kell sérteni a szabályokat. Lehet példálózni 'kint felejtett' 30-as táblákkal, meg használaton kívüli vasúti átjárókkal, de az igazság az, hogy inkább azt kellene elérni, hogy ilyenek egyáltalán ne létezhessenek: civil kezdeményezések, nyomásgyakorlás politikusokra, mittudomén: a Kám-Szombathely közötti kb 15 km-nyi 40-es táblát is ilyen módon sikerült beszedetni hónapokkal az útépítés befejezése után. Addig meg tessék betartani őket, vagy úgy túllépni, hogy tudatában vana delikvens a következményeknek: igen, én is túlléptem őket az említett szakaszon 10-20%-kal (50-nel jártam arra ezidőtájt), mert full belátható szakasz, és vadonatúj, szinte tökéletes minőségű útburkolat, de nem is sírt volna a szám, ha bemérnek, és kapok egy 30.000 Ft-os csekket. arról nem is beszélve, hogy egy-egy ilyen út alkalmával 2-3 autóval találkoztam, aki hozzám hasonlóan 'betartotta' a korlátozást (azért az idézőjel, mert nálam lassabban soha senki nem ment, csak velem egy tempóval), mindenki más úgy ment el mellettem, mintha állnék, egy részük dudált és/vagy villogott is hozzá.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák