Hirdetés

Aktív témák

  • miklosme

    csendes tag

    Sziasztok!

    Három mobil közt vacillálok :D már elég alaposan össze hasonlítottam őket hardvertől, kamera kép minőségén át szoftverig, de mindegyikben volt negatívum pozitívum is. Döntést nem nagyon tudtam hozni talán még sorrend se nagyon alakult ki benne, külsőleg mindhárom tetszik egyik ezért másik azért itt se tudtam nagy különbséget tenni köztük és nyilván csak egyet akarok venni. Ezért gondoltam, hogy megnézném mit gondoltok ezekről a készülékekről, milyen tapasztalaitok vannak a gyártóval hátha az elbillent az egyik irányba, előre is köszönöm nektek a segítséget. Gyakorlatilag minden funkciójukat kihasználnám, sokat netezek, e-mailezek (gépelésnél biztos jól jön a fizikai qwerty), gyors legyen(akadozott már eleget az előző mobilom), használom a kamerát is nem hordok magammal külön fényképezőt, navigációt is rendszeresen, a összeszerelési minőség fontos(nem nagyon szeretem ha recseg ropog), az árkategóriát nagyjából behatárolják a mobilok (70e Ft), csakis újat vennék, általában hosszabb távra tervezek és nem feltétlen kell csúcs inkább az ár/érték arány.

    És akkor a három versenyző: Motorola Milestone 2, Sony Xperia U, HTC One V
    Esetleg más ajánlatokat is szívesen várok a fentiek alapján. :DD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák