Hirdetés

Aktív témák

  • Fateys

    tag

    Üdv!
    Túladtam a laptopomon és jelenleg olyan problémával állok szemben,hogy tabletet,vagy nagyobb kijelzős teló-t vegyek. Jelenleg egy sony ericsson xperia minim van 3" kijelzővel,ami nem igazán elégíti ki a netezős,böngészős,msn-ezős igényeimet a kicsi kijelző miatt :S
    Számolgattam és normális tabletet nem lehet 60-70 alatt venni,valamint hülyeségnek tartom az okostelefont,ha van tablet,vagy a tabletet,ha van okostelefon :D Jó lenne egy olyan teló,ami mind a két igényt kielégíti egyben,elég nagy kijelzője van,gyors netezésnél (nem nagyon játszanék vele).
    Telefon vásárlásnál is max 60-70 körül járnék,viszont akkor ebből lejönne a minim 20-30-as ára,ha eladom,így olcsóbban kijönnék és talán jobban is járnék,mint tablettel,amiből semmi választék,60-70ezer körül max samsung,ami normális.
    Mivel sony ericsson-om van,így kicsit elfogult vagyok felé :) És persze nagyon tetszik az SE arc S,csak kicsit már túl nagy :D Bár lehet megszoknám.
    Sony Sola-n gondolkodtam még,esetleg régebbiek közül még SE Neo is szóbajöhet.
    Egyszóval netezésre keresnék min.3,7-max 4" körüli telót és érdekelne mit ajánlatok.
    Persze nem csak Sony-sok véleményét várom,de elég elfogult vagyok :)
    A max ár 60ezer,akár előfizetéssel t-mobilnál,akár független telók.
    Köszi előre is a segítséget!

    Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

Aktív témák