Hirdetés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    poci15: Ha az angollal nem vagy jóban, nem az android lesz a te rendszered szerintem. Rootolni úgyis mindegyiket kell ha akarsz vele 'valamit' kezdeni.

    Galaxy S-ben engem borzasztóan zavar hogy egy 1€-s ledet lehagytak róla, így agyonvágták a fényképező/videó részt :U fél karú óriás, köszi. Kettő közül a Desire-t venném.
    Ha belefér akkor Motorola Defy és esetleg a Nokia X6-ot beveheted az összehasonlításba. Ha fényképező mégsem igazán számít, akkor még a C6-01 is játszik, bár előző kettő szerintem üti.

    jannuss:
    Samsung Omnia 7 - akksiban gyenge, többit pár hszel fentebb írtam róla; amúgy ígéretes.
    Nokia C7 - kamerában elég gyenge, amúgy tűrhetően használatra kész, kiforrott.
    Samsung Galaxy Ace - kiegyensúlyozott, bár ha ez 75 én inkább Defyt/X10et venném.
    Sony E. X10 - Nem rossz, bár XT720/Defy közel van hozzá, meg a Desire is. Bár azokhoz nem jár MW600.

    LouCypher35:C7?

    kittamama: Mennyiért? Mennyire okosat? SE Elm is szerintem hozza ami az emberek 95%ának simán elég, nem is drága, tűrhető képeket is csinál, és a dobozból használatra készen szedi ki az ember, nem kell 25 program még rá külön. Utána X10 Mini/Nokia X6/N86 ami normális képeket csinál (árban).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák