Hirdetés

Aktív témák

  • haverzozi

    csendes tag

    Na megint itt vagyok,egy nappal és több teló nyomogatással okosabban.
    Úgy érzem kezd rajzolódni a gyerek.

    A nokia x6-al kezdtem a saját tesztelésemet, a formája vagány,kézben tartva kellemes, hátlap is jól néz ki, állat a kijelző, csak amikor a belsejéhez értem,sajna elszomorított ez a symbian. Valahogy ugy éreztem egyböl le kell tennem, de adtam neki még esélyt...a menürendszere egyszerű számomra (SE-n nevelkedtem) mint a faék, kissé unalmas de mégis könnyen átlátható.
    Sajna túl könnyen is, nem okozott élményszerű lépkedést a menüben és a felhasználói érzése is iszonyú alacsony. Pedig tényleg szerettem volna hogy egy ilyen külső után 8 vagy 16GB verzióban megfizethető áron egy brutál belső jöjjön, ehelyett lehangolt, kivéve a kamerája és 10 perc nyomi után visszatettem a polcra és a vállam fölött visszanézve 3 lépés után egy könnycseppet morzsoltam el szemem szomorú sarkában :(

    Majd odaértem a galaxy 3hoz. Hát itt sem lettem valami húde vidám. Ez hasonlított eddig legjobban a játéktelefonhoz amit ott a palettán láttam. A külseje dögunalom, randa feketeszappan, menüje valami furaságos, jó persze android, de ez a samu nem tetszett, olyan távolinak éreztem mint ide vegas. A menüben való lépkedés arra késztetett hogy nevessek, tényleg egy játéknak éreztem, még fel is nevettem, hogy ez a samu tud valamit, amit a többi nem negatív értelemben és landolt is a polcon, 5percet adtam neki.

    Itt még csak vissza se néztem, jött a mellette lévő kis barátja, a galaxy 5...na jó erre nem szeretnék tényleg időt pazarolni, ez kész vicc volt, azt hittem nem fogok kacagni a G3 után, de visítoztam hogy ennyire gagyi hogy létezhet és ezt ki veszi meg :DD

    Szinte futottam át az SE-khez. Először a mini (mivel sajna pro nem volt), de ugyis egy kutya, csak qwerty kő bele...de amikor a multkor már nyomiztam ismerősöm proját meg mobilboltban többször, akkor jónak tűnt valahogy, de ott a többihez viszonyítva...hááát a mini jelző nem véletlen...már-már kérni akartam az eladótól egy nagyítót :)
    Itt állt fenn az a helyzet hogy a belső sokkal jobban tetszett a külsőnél (pro persze szebb mint a sima). A belseje pöpec, gurul-perdül mint a villám, kellemes megoldások az SE részéről...DE rá kellett jönnöm hogy tényleg kicsi az kijelző, minden elismerésem a gyártónak a fain megoldásai minatt, de félve attól is hogy erre a kijelzőre nincs annyi alkalmazás és hogy a jövőben öngyilkos lennék a mérete miatt az tuti, függetlenül hogy van a proban qwerty :( Vissza ez is...itt még egyszer visszamentem az x6hoz, csak viszonyítás képpen, de a kijelző szépségét leszámítva a belső miatt még depisebb lettem :O
    És jött a kérdés hogy akkor mi legyen? Hol van a hőn áhított wildfire, amire kiváncsi lennék,hát az aztán nem volt, csak a többi tepsi HTC barátai, amiket messziről kerültem...

    És ekkor szemvillanás jobbról, fehérség szőtte át a helyiség borús hangulatú atmoszféráját..ő volt az SE x8...mondtam magamban, gyerünk nézzük meg újból, hiszen 2hónapja simán nem jött be. És jött a felismerés, kellemes nagyság, jó kijelző, az sms tesztem is jobb lett mint a multkor, csak 10%-osan irtam mellé (ez lehetett a lopásgátló vacak hibája is, amitől nem lehet normálisan kézbe fogni), a többi mind bejött, csak az a fránya fotófény. A külseje számomra no.1, pörgős belső...szoval vagy kompromisszunot kötök hogy nincs fény és csókolom, vagy tovább rágódok rajta és soha nem lesz egy normális telóm...Ennyi árért amennyiért ez lenne, nem fizetnék felárat a pro bill. miatt! Annyit nem ér!

    Kövezzetek meg ha szerintetek az én lámaságomnak tudható be, hogy a fent említett fonok "nem jöttek át" nekem, de ez van, ha nem találok jobbat ár/érték arányban akkor marad az x8.

    Remélem nem fárasztottam le senki agyát, és adhattam egy kis tanácsot a velem hasonló cipőben járó póruljárt figuráknak. :R

Aktív témák