Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Srácok. Én eddig b*szott nagy tévedésbe voltam... Most jöttem rá, hogy a cen/sub jacket rossz helyre dugtam! :W :W Az előző Creative hangkarimon ez a csatlakozóhely a másik oldalon volt, így hát én ennek alapján dugtam be oda. Na mind1... A 7végén amúgy se nagyon volt időm hallgatni, igaz amikor hallgattuk apummal, eléggé felcsavartuk egyszer, nem kis ideig hallgattuk így. Remélem azért nem csesztem el valamit a mélynyomóba. Szerintetek? Am ma délelőtt jöttem rá erre. Gondoltam majd jobban fog szólni az egész, ha a rendes helyén van a csati, hát tévedtem... Olyan, mintha kevés lenne a mély. :F szoftveresen is felvettem a basszust, + adtam neki 15% boost-ot, de alig szól, lomhának tűnik. :F Na meg némelyik szatellitből enyhén hallható rencsegés hallatszik... :W Mit lehet tenni?

    Jah, és az normális, hogy minden egyes bekapcsoláskor le van véve a hang, és a beállítások elvesznek? :F

    És most hogy

    szerk.: Aki esetleg nem olvasta volna mostanába a fórumot: A cuccot pénteken vásároltam zsír újan, a PID kódja R044, szóval új szériás, nem régi.

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák