Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    Újra itt, karácsonyi-újévi rohanás után volt végre időm a géppel foglalkozni.

    Megjöttek már rég a gyári Corsair fekete-fehér kábeleim, így már a táptól szálanként harisnyázott kábeleim vannak, a hosszabbítós megoldás rengeteg felesleges kábelt eredményezett, sokkal több hely maradt így. A harisnya rajta szuper minőség, viszont a kábel vastagabb is lehetne, jobban mutatna szerintem.
    Kábelszettet újan, de sérült csomagolással tudtam megvenni (amúgy hibátlanul) fél ár alatt ebay-en.

    Ez a nagy szett, mindenestül, a starter is elég lett volna de jó árban volt így.

    Minőségre nincs panaszom

    Ennyi káblet váltott 4 db az új szettből

    Ennyi még meg is maradt :))

    Aztán itt ebben a topikban összefutottam juliensorel fórumtárssal, pontosabban ő írt rám, érdeklődvén a házam iránt. Mondta hogy kissebbre vált ATX-ről, néztem az adatait egyből, akkor láttam hogy ugyan az a Tomahawk lapja van mint nekem csak fehér ( Arctic) kiadásban, azt el is boltoltuk, fehér ledek vannak rajta, jobban illik a fekete-fehér buildembe.

    Egy másik fórumtárstól kaptam egy marék tépőzáras kábelkötegelőt, hátul megcsináltam a kábeleket tudásom szerint legjobban, mivel ott is üveg van ( igaz van takaró, plusz a tudat hogy milyen) szépnek kell lennie a másik felének is, eleve látom is mindkét felét a gépnek. Ebben a házban alul van elvileg 2 3,5-ös HDD-nek hely, de olyat már nem használok, a hdd tarót a hátsó oldalon kicsavartam ( 4 csavar), kábelek könnyebben kezelhetőbbé váltak. Elöl benthagytam mert szépen visszaverődik róla a ledszalag fénye.

    Takaró nyitva

    Takaró csukva

    Üvegestül, extrán tetszik hogy a lap hátul is fehér

    Előről is jó lett ( szerintem ) A kapcsolók, csipogó kábelek is jól mutatnak (igaz az is jobb lenne fekete-fehéren)

    A VGA radi kapott mégegy Noisblocker ventit, (B12-P) mivel szinte csak ott jut ki a levegő a házból 1 db venti nekem csak hangosan volt elég (elötte Define S-ben nem volt ilyen gond, ott több venti fújt kifelé) . Így most hosszas játék alatt is 1000-1100 RPM-el megy a két venti ami sokkal halkabb mint 1 db 1600-on, hőfokok ugyan azok így. (60-65 Celsius @ 2100 MHZ)

    Gyári Phanteks ledek bekapcsolva, kékes a fehér fénye, ezért nemigazán tetszik,majd cserélem őket hidegfehér ledekre.

    Üveggel, ezt szépen lefotózni sajnos lehetetlen.

    Maradék kábelek, hdd tartó, 90 fokos de nem használt 24 pin és usb 3 átalakító, stb...

    És akkor a végeredmény: (bocsi hogy hosszú lett)

    [ Szerkesztve ]

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Új hozzászólás Aktív témák