Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    Sziasztok

    Lassan késznek mondhatom a konfigom kinézetre, de egy vga csere azért szerintem egy fél éven belül be fog követzekni. ( konfigom az adatlapomon) Egy Define S házikóm volt, minimalista, jól szerelhető, nagyon szerettem. Viszont páromnak az ITX konfigját egy Raijintek Methis Plus-ba sikerült megépíteni, és mivel a két gép egy szobában van, azért csak elkezdett motoszkálni a kisödrög hogy jó lenne nekem is egy kívül alu ház a műanyag helyett. De akkor már legyen üveg is az oldala ha lehet, a Fractalon a plexit szét mikrokarcoltam hiába vigyáztam rá...

    Miután realizáltam hogy egy ilyen alu+üveg ATX ház amibe elférnek a radiátoraim nem lesz olcsó móka, akkor nagyon megörültem amikor az idei Computex-en a Phanteks bemutatta a MetallicGear névre keresztelt almárkáját. A házikók nagyon tetszettek, minimalista, nem batár nagy, alu+üveg, belül is egész jó (bár itt-ott volt visszalépés a Fractalhoz képest), szép letisztult belül is.
    Árban se rossz, 99 euró volt szállítással az ATX.

    MetallicGear NEO

    Sehol semmit nem találtam róla a neten, lévén még nagyon új, ezért gondoltam hogy bedobok ide pár képet.

    Még a tápomhoz szeretnék kábelszettet ( RM550X). Cablemod, bitfenix vagy a corsair saját szettje legyen? Az a szett ami jó az RM tápokhoz az nem jó az RMx tápokhoz?

    Első kép a régi házzal, aztán ahogy épül a konfig, és a mostani állapotról:

    [ Szerkesztve ]

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Új hozzászólás Aktív témák