Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz Jim-Y #30554 üzenetére

    Szia Jim-Y Igen ez igy volt. De én nem akadtam el. Sőt a segitségetek nélkül is rájöttem egy pár szarságomra ,és azóta már harmadszor pakolom át.És ez idő alatt több "forum"társam lett privibe mint itt! (12) De ez igy nem jó !miért nem lehet ez ezen keretek között? Hiszen mindenki alakit próbálgat miért kell azonnal elintézni 2 szavas hsz-szel.Biztos vagyok benne hogy van amit 1000% jobban vágsz mint én-de igy van ez fordítva is.Erre a hsz-ek 90%-a "Tőmondat" HURRÁ!!!Gondold el itt 6 hónap alatt az addig itt megfordultak fele lelépett ,én meg találtam 1pár embert akit ez izgat, sztem vannak még többen is csak hallgatnak ,vagy már le is koccoltak csak fáj hogy nincs hol megmutassák a cuccost mert a nagyok ugy is leugatják őket 200ezres cuccossal.Szóval szerintem ezért is döglödik ez a topic! Az enyém se olcsó félreértés ne essék de nem tagadom ami az adatlapomon van nekem 8 hónapi kemény melo gyümölcse eddig tartott a gyüjtögetés! TE sem vennéd szivesen ha első probálkozásod, mégha nem is a legjobb 10 hozzászóló 1 mondattal elintézne, .és nem kapnál egy ötletet se hogyan tovább!Nem erről szól ez a topic?

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák